Polish

English

Deutsch
  
   
   
 
 
   
WARUNKI WYNAJMU
 

Cena wynajmu obejmuje:

Montaż urządzenia, ubezpieczenie, pełną obsługę użytkowania urządzenia przez uczestników imprezy (8 godzin) oraz jego demontaż (koszty wynajmu na następne godziny są negocjowane). Transport w promieniu do 100 km od Brzegu jest wliczony w cenę wynajmu. Natomiast za dojazd do miejsca imprezy w odległości powyżej 100 km od Brzegu doliczamy 1,20 zł netto/km drogi (dalsze trasy do negocjacji). Liczymy jedynie trasę dojazdu, koszty powrotu ponosimy sami.

Złożenie zamówienia:

Zamawiając wynajem urządzeń należy podać termin planowanej imprezy (datę oraz godziny jej rozpoczęcia i zakończenia), jej miejsce, urządzenia które chcemy wynająć , dane firmy (nazwę, adres, telefon, email, NIP).

Miejsce wynajmu:

Na miejscu imprezy zamawiający zapewnia dostęp do źródła prądu (230V, 16A) - 4kW lub kilku źródeł prądu, w zależności od liczby urządzeń. Teren powinien być w miarę równy oraz oczyszczony z ostrych przedmiotów. Rodzaj podłoża (trawa, podłoże asfaltowe, betonowe) jest dla nas bez znaczenia.

Warunki realizacji zamówienia:

Warunkiem realizacji zamówienia jest wpłata zaliczki w wysokości 40% wartości zamówienia brutto. Pobrana zaliczka jest gwarancją zrealizowania zamówienia w ustalonym terminie.

Warunkiem realizacji zamówienia jest podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia brutto. Pobrana zaliczka jest gwarancją realizacji zamówienia w ustalonym wcześniej terminie.

Rezygnacja z zamówienie w terminie krótszym aniżeli 14 dni od daty kiedy ma odbyć się impreza skutkuje przepadkiem zaliczki na rzecz świadczącego usługę. W przypadku rezygnacji z usługi w dniu imprezy lub w dniu poprzedzającym imprezę  zamawiający ponosi pełne koszty usługi według ustaleń umowy. Warunki pogodowe nie są podstawą do odstąpienia od umowy!

 

Pozostała część zapłaty za usługę dokonywana jest przelewem na podstawie faktury VAT lub na podstawie podpisanej umowy w przeciągu 14 dni od dnia zrealizowania umowy na nr  konta:
Bank PKO B.P.  Oddział w Brzegu 42 1020 3668 0000 53 02 0140 8574 .

 

   

 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 

 

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.