Polish

English

Deutsch
  
   
   
 
 
   
Informacje

Atrakcje dmuchane - dmuchańce na festyny, dmuchańce na imprezy


Większość naszych urządzeń wykonywana jest na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi około 3 tygodni od chwili podpisania umowy lub przyjęcia zaliczki na konkretnie określone urzadzenie. Z chwilą  złożenia zamówienia zamawiający zobowiązany jest wpłacić na nasz rachunek lub w kasie zaliczkę w kwocie 20% wartości zamówienia. 


Pozostała kwota płatna jest przelewem na nasz rachunek bankowy  przed odbiorem urządzenia lub gotówką w dniu wydania towaru. Kupujący ma obowiązek zbadania jakości towaru przy odbiorze. Producent udziela kupującym rocznej gwarancji na swoje wyroby , pod warunkiem ze będą one eksploatowane zgodnie z charakterem ich przeznaczenia oraz według instrukcji użytkowania. Producent nie ponosi odpowiedzialności za skutki niewłaściwego użytkowania urządzenia przez kupującego. Bezpłatne naprawy gwarancyjne nie obejmują uszkodzeń mechanicznych powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania sprzętu lub działania osób trzecich.Burgprofis - Atrakcje dmuchane - dmuchańce na festyny, dmuchańce na imprezy, serwis kul wodnych
Dmuchańce producent, zamki i zjeżdzalnie dmuchane - dmuchańce wynajem, wypożyczalnia

   

 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 

 

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.